Türkiye Haber Portalı Logo 2
Akdeniz Turizm Forumu, Malta Da Sektör Liderlerini Ağırladı (4)

Akdeniz Turizm Forumu, Malta’da Sektör Liderlerini Ağırladı

Malta, düzenlediği Akdeniz Turizm Forumu ile turizm sektörünün önde gelen isimlerini bir araya getirerek, sektöre yönelik kapsamlı bir perspektif sunma fırsatı yarattı. Etkinlik, 30’dan fazla ülkeden gelen ve 50’den fazla seçkin konuşmacının katılımıyla gerçekleşti.

Forumun dikkat çeken konuşmacıları arasında Türk Hava Yolları İcra Kurulu Başkanı Bilal Ekşi, Deloitte Hospitality & Leisure’dan Andreas Scriven, HVS Varlık Yönetimi’nden Bart Van De Winkel, İtalyan Şef Gino D’Acampo, Slovenya’nın eski Cumhurbaşkanı HE Borut Pahor, Kıbrıs Otelciler Birliği Başkanı Thanos Michaelides, Malta Turizm Otoritesi İcra Kurulu Başkanı Carlo Micallef ve birçok önemli isim yer aldı. Bu isimler, forumda sektördeki gelişmeleri değerlendirdi ve Malta’nın turizm potansiyeline dair önemli görüşlerini paylaştı.

Akdeniz Turizm Forumu, Malta Da Sektör Liderlerini Ağırladı (5)

Gastronomi Turizmi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Gürkan Boztepe’nin katılımıyla öne çıkan etkinlik, Türk mutfağının Malta’da tanıtılması ve geliştirilmesi için atılan adımlara vurgu yaptı. Boztepe, ünlü şef Ebru Baybara Demir ile bir araya gelerek, gastronomi turizmi konusundaki değerli deneyimleri paylaştı.

Akdeniz Turizm Forumu, Malta Da Sektör Liderlerini Ağırladı (3)

Forumun açılış konuşmasında, çevre bilincinin arttığı bir dönemde yeşil ulaşım ve iklim hedeflerinin önemi vurgulandı. Seyahat sektöründe yaşanan değişimlere odaklanan forum, sürdürülebilir ulaşımın turizm ve konaklama sektörlerine etkilerini ele aldı. Yeşil taşımacılığın, temiz hava, azaltılmış emisyon ve sürdürülebilir bir gezegen vizyonuna nasıl katkı sağlayabileceği detaylı bir şekilde tartışıldı.

Akdeniz Turizm Forumu, Malta Da Sektör Liderlerini Ağırladı (2)

Malta’nın ev sahipliği yaptığı Akdeniz Turizm Forumu, sektördeki önemli gelişmeleri paylaşarak katılımcılara geniş bir perspektif sunmanın yanı sıra, kültürlerarası iş birliğine de önemli bir platform sağladı.

Akdeniz Turizm Forumu, Malta Da Sektör Liderlerini Ağırladı (1)

Tüm Reklam, Tanıtım ve İşbirlikleri için bulten@turhapo.com

Booking Rezervasyon 1
Booking Rezervasyon 1

Index Sitemap URL List

Turhapo Logo 2
Türkiye Haber Portalı Logo 2
Türkiye News Portal Logo