Türkiye Haber Portalı Logo 2
Bee Goddess'un Ece Şirin İmzasıyla Kibele High Jewellery

Bee Goddess’un Ece Şirin İmzasıyla Kibele High Jewellery

Dünyanın ilk tılsım mücevher markası Bee Goddess’ın kurucusu Ece Şirin’in; Beymen’in 50, lüksün 500 yılını kutlayan “Golden Opulence” sergisi için özel olarak tasarladığı “Kibele High Jewellery Koleksiyonu”, sergiden sonra ilk kez özel bir davetle beğeniye sunuldu.

Bee Goddess x Beymen Kibele Koleksiyonu

Binlerce yıllık sembollerden esinlenerek yarattığı eşsiz mücevherleriyle on binlerce kadının ışığına ışık katan, Bee Goddess kurucusu ve tasarımcısı Ece Şirin, Beymen’in geride bıraktığı 50’nci yılına özel olarak tasarladığı Kibele High Jewellery Koleksiyonu’nda, dünyadaki ilk yerleşim yeri olan Anadolu’nun mistik toprakları Çatalhöyük’te M.Ö. 7500’de doğmuş olan Arı Tanrıça’nın ilham verici hikayesinden esinlenerek, kadınların güçlü ve şefkat dolu dünyasını bir kez daha öne çıkarıyor.
Anadolu’nun anaerkil değerlerini dünyaya yayma misyonu ve üstün tasarım gücünden dolayı Telegraph Luxury tarafından “En Vizyoner Mücevher Tasarımcısı” unvanına layık görülen Ece Şirin’in, Beymen’e özel hazırladığı Kibele High Jewellery Koleksiyonu tüm kadınlara içlerindeki potansiyeli ve gücü hatırlamaları, sevgi ve güzelliği yeniden keşfetmeleri için ilham vermeyi amaçlıyor. Kalbinin ve yaşamının her anında içindeki ışıltıyı yansıtan, kadınların içlerindeki sevgiyi, gücü ve güzelliği kutlamaya davet eden ve cesaretlendiren “Kibele”, Beymen Group CEO’su Elif Çapçı ve Bee Goddess Kurucusu ve Kreatif Direktörü Ece Şirin ev sahipliğinde, Zorlu Center’da geçtiğimiz ay açılan yeni nesil şehir restoranı Sakhalin’de düzenlenen davetle, iş ve sanat dünyasını buluşturdu. Neşe Gönül, Arzu Sabancı, Pervin Ersoy, Eser Bayraktar, Emel Ayaydın gibi isimlerin de aralarında olduğu davetliler, Kibele koleksiyonun yakından keşfetme şansı elde etti.

Beymen'in 50. Yıl Kutlaması Golden Opulence Sergisi İçin Özel Koleksiyon! (8)
Beymen'in 50. Yıl Kutlaması Golden Opulence Sergisi İçin Özel Koleksiyon! (12)
Beymen'in 50. Yıl Kutlaması Golden Opulence Sergisi İçin Özel Koleksiyon! (11)
Beymen'in 50. Yıl Kutlaması Golden Opulence Sergisi İçin Özel Koleksiyon! (10)
Beymen'in 50. Yıl Kutlaması Golden Opulence Sergisi İçin Özel Koleksiyon! (9)
Beymen'in 50. Yıl Kutlaması Golden Opulence Sergisi İçin Özel Koleksiyon! (7)
Beymen'in 50. Yıl Kutlaması Golden Opulence Sergisi İçin Özel Koleksiyon! (2)

Anadolu’nun DNA’sındaki ilahi dişi enerjiyi taçlandıran Kraliçe Arı Artemis, Güneş Işığı Arinna ve Bereket Işığı Kibele, koleksiyonun en özel üç tasarımı olarak öne çıkıyor. Kibele koleksiyonu Bee Goddes’ın ışık kovanından tüm dünyaya iyilik, güzellik, zarafet, yenilenme, şifa, güç, bereket ve ihtişam saçıyor. Bu eşsiz üçlü hem beraber efsanevi bir kompozisyonda hem de her biri ayrı ayrı takılabilecek şekilde üzerinizde ışıldamak üzere tasarlandı. Bee Goddess markasının kurucusu ve ödüllü tasarımcısı Ece Şirin, koleksiyondaki her mücevheri markanın eşsiz tasarım estetiğinin yanı sıra, her tasarıma ışık ve ruh veren derin manevi anlam ve hikayeleri ile işledi.

Beymen'in 50. Yıl Kutlaması Golden Opulence Sergisi İçin Özel Koleksiyon! (6)
Beymen'in 50. Yıl Kutlaması Golden Opulence Sergisi İçin Özel Koleksiyon! (5)
Beymen'in 50. Yıl Kutlaması Golden Opulence Sergisi İçin Özel Koleksiyon! (4)
Beymen'in 50. Yıl Kutlaması Golden Opulence Sergisi İçin Özel Koleksiyon! (3)
Beymen'in 50. Yıl Kutlaması Golden Opulence Sergisi İçin Özel Koleksiyon! (1)

Sihirli bir uyanış ve gelişim yolculuğunu sembolize eden Kibele High Jewellery Koleksiyonu, sevginin gücünü bir simyacı gibi yaşama aktararak kadınları hayatı bala dönüştürmeye ve mucizelere davet ediyor. Bee Goddess, bu özel koleksiyonuyla, her kadını kendi içindeki tanrıçayı keşfetmeye davet ediyor.

Aslihan Koruyan Sabanci (1)
Pervi̇n Ersoy 2 (1)
Arzu Sabancı (1)
Arzu Vatansever Kaya Barlas Kızılgün (1)
Arzu Vatansever Kaya (1)
Ayten Danışman (1)
Canan Haşhaş Esra Çağlar (1)
Cemil Dinçmen Ece Şirin (1)
Ece Şirin Ayten Danışman (1)
Ece Şirin (1)
Ece Şi̇ri̇n 2
Elif Çapçı Ece Şirin (1)
Elif Çapçı Ece Şirin 2
Elif Çapçı (1)
Emel Ayaydın (1)
Eser Bayraktar (1)
Esma Dereboy (1)
Fatma Doğan (1)
Fatma Semiz (1)
Gülhan Karabaşoğlu (1)
İlkem Topçuoğlu (1)
İlknur Cengiz (1)
İpek Köse (1)
Meryem Göğcü (1)
Mine Kalpakçıoğlu (1)
Neşe Gönül (1)
Pervi̇n Ersoy & Ece Şi̇ri̇n (1)
Pervin Ersoy (1)
Pınar Akoğlu (1)
Sebla Refig Devidas (1)
Sennur Dinçkök (1)

Bee Goddess’ın Beymen’e özel tasarladığı Kibele High Jewellery Koleksiyonu, Beymen’lerde ve Beymen.com’da keşfedilebilir.

Bee Goddess Hakkında:
Dünyanın ilk tılsım mücevher markası Bee Goddess; evrensel mitolojik sembolleri ve kutsal anlamlarını bir araya getirerek, birer mücevherden öte, kendi hayat mitini yazan herkes için ruhunun gücüne ulaşmasında yol gösterecek tılsım anahtarlar tasarlıyor. İlhamını; dünyanın ilk yerleşim merkezi Çatalhöyük’te M.Ö. 7500’de doğmuş̧ Ana Tanrıça’dan alan Bee Goddess; kadın ruhunun genlerine islenmiş̧ üretkenlik, bereket, uyum, şefkat, sevgi, bütünlük gibi değerlerin farkındalığını anaerkil felsefesi ile tüm dünyaya yayıyor. “Işılda ki dünya ışıldasın!” mesajıyla “Aydınlık Lüks” felsefesini yaratan marka, “mücevher yerine öz cevher, statü sembolü yerine ruhun sembolü” diyerek kişiye eşsizliğini ve mükemmelliğini hatırlatıyor. Madonna, Cate Blanchett, Kate Winslet, Beyonce gibi dünya starlarının uğurlu tılsımı Bee Goddess; 15 yıllık başarı yolculuğunda 9 farklı ülkede 18 butik ve içlerinde son 10 yıldır lüksün zirvesi Harrods’ın da bulunduğu 46 prestijli satış noktasıyla ışıldıyor. Kurucusu ve kreatif direktörü Ece Şirin’in Telegraph Luxury tarafından “en vizyoner mücevher tasarımcısı” seçilmesi ve Amazon Prime, Sony Studios gibi dünya devleri ile gerçekleştirdiği iş birlikleri, Bee Goddess’ın global arenadaki ses getiren başarıları arasında yer alıyor.

Gns 1835 (1)
Gns 1847 (1)
Gns 1830 (1)
Gns 1821 (1)
Gns 1779 (1)

SAKHALIN İstanbul Hakkında:
Sakhalin İstanbul restoran, Şef Vladimir Mukhin tarafından yaratılan efsanevi White Rabbit Family markasının, Moskova, Dubai ve Bodrum’dan sonra yeni projesidir. Sakhalin İstanbul’un şefleri; Michelin Yıldızlı Alexey Kogay ve Doğukan Kaya’dır. Moskova’daki “Sakhalin”in Michelin Yıldızlı Şef’i Vladimir Mukhin tüm restoranların menüsünü oluşturan master marka şefidir.

Sakhalin tam bir yeni nesil şehir restoranı! Sakhalin adasının çok zengin denizaltı dünyasından yola çıkan restoran, şehre geldiğinde, şehir insanlarının alıştığı et ve makarna seçeneklerinin de olduğu herkese hitap eden özel reçeteler ile bir lezzet şöleni yaratıyor.

Tüm Reklam, Tanıtım ve İşbirlikleri için bulten@turhapo.com

Booking Rezervasyon 1
Booking Rezervasyon 1

Index Sitemap URL List

Turhapo Logo 2
Türkiye Haber Portalı Logo 2
Türkiye News Portal Logo