Türkiye Haber Portalı Logo 2
Bilge Nihan’ın Yeni Şarkısı “kör Nokta” Müzikseverlerle Buluştu (1)

Bilge Nihan’ın Yeni Şarkısı “Kör Nokta” Müzikseverlerle Buluştu

Başarılı sanatçı Bilge Nihan, müzik listelerinin favori isimlerinden biri olarak adını yazdırmaya devam ediyor. Uzun bir aranın ardından sonbahara enerjik bir giriş yaparak yeni şarkısı “Kör Nokta”yı sevenleriyle buluşturan sanatçı, müzikseverleri etkilemeye hazırlanıyor.

”Kör Nokta”da İmzasını Taşıyan İsimler: Bilge Nihan & Emre Olgun

Şarkının sözleri Bilge Nihan ve Emre Olgun’a, müziği Emre Olgun ve Cüneyt Yamaner’e, düzenlemesi ise Cüneyt Yamaner’e ait. Bu güçlü ekip çalışması, dinleyicilere duygusal bir müzikal deneyim vadetmeye aday.

Bilge Nihan’ın Yeni Şarkısı “kör Nokta” Müzikseverlerle Buluştu (4)

Sanatçının Yeni Şarkısı İle İlgili Duyguları

Bilge Nihan, yeni şarkısıyla ilgili hissettiklerini paylaşarak, “Yıllar sonra kendi yazdığım şarkımı seslendirmenin heyecanını yaşıyorum. ‘Kör Nokta’ adlı şarkım, müzikal kariyerimde benim için özel bir döneme işaret ediyor. Dilerim ki dinleyiciler de benimle aynı duyguları paylaşırlar.” dedi.

Bilge Nihan’ın Yeni Şarkısı “kör Nokta” Müzikseverlerle Buluştu (3)

Bahadır Tatlıöz İmzalı Etkileyici Klip

Sanatçının büyüleyici sesini ve şarkısının etkileyici atmosferini başarıyla yansıtan klibin yönetmenliğini Bahadır Tatlıöz üstlendi. Bodrum’un eşsiz Gümüşlük sahilinde çekilen klipte, Bilge Nihan’ın performansı ve şarkının atmosferi izleyicilere unutulmaz bir görsel deneyim sunuyor.

Bilge Nihan’ın Yeni Şarkısı “kör Nokta” Müzikseverlerle Buluştu (2)

”Kör Nokta” Her Yerde!

Bilge Nihan’ın “Kör Nokta” adlı şarkısı, Bemol Dokuz Müzik etiketiyle tüm dijital müzik platformlarında ve Bilge Nihan’ın resmi YouTube kanalında dinlenebilir. Sanatçının kendi yazdığı ve seslendirdiği bu özel şarkısı, sonbaharda müzik tutkunlarının favorileri arasına girmeye aday.

Tüm Reklam, Tanıtım ve İşbirlikleri için bulten@turhapo.com

Booking Rezervasyon 1
Booking Rezervasyon 1

Index Sitemap URL List

Turhapo Logo 2
Türkiye Haber Portalı Logo 2
Türkiye News Portal Logo