Türkiye Haber Portalı Logo 2
Bonna Porselen, Sürdürülebilirlik İçin Kocaeli Üniversitesi Ile İş Birliği Protokolü İmzaladı

Bonna Porselen, Sürdürülebilirlik İçin Kocaeli Üniversitesi ile İş Birliği Protokolü İmzaladı

Türkiye’nin öncü HoReCa markası olan Bonna Porselen, sürdürülebilirlik alanındaki çabalarını güçlendirmek ve sanatı bu sürecin merkezine yerleştirmek amacıyla Kocaeli Üniversitesi ile stratejik bir iş birliği protokolü imzaladı. Protokol, sürdürülebilirlik ve sıfır atık projelerini hayata geçirmek üzere ortak çalışmalar yapma kararını içeriyor.

İş birliği protokolü imza töreni, Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Elif ÖĞÜT ve Bonna İnsan Kaynakları Direktörü Halil Karakaya’nın katılımıyla 11 Ocak 2024’te gerçekleştirildi. Bu anlamlı iş birliği kapsamında, her iki taraf sürdürülebilirlik ve sıfır atık projelerini hayata geçirmek üzere bir araya gelerek çeşitli alanlarda etkili adımlar atmaya hazırlanıyor.

Bonna Porselen Ve Kocaeli Üniversitesi, Sürdürülebilirlik Ve Sanat Projelerinde İş Birliği Protokolü İmzaladı (2)

Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü’nde öğretim üyesi olarak görev yapan Doç. Dr. Nermin Demirkol, projelerde danışmanlık yapacak ve üniversitenin sıfır atık kulübü öğrencileri ile birlikte kırılan tabakları sanat eserine dönüştürecekleri projeleri yönlendirecek.

Bonna Porselen’in Yönetim Kurulu Başkanı [İsim], protokol hakkında şunları söyledi: “Sürdürülebilirliği iş yapış şeklimizin merkezine koymak ve çevre dostu projelere katkıda bulunmak, Bonna olarak üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmek adına attığımız önemli bir adımdır. Kocaeli Üniversitesi ile iş birliği yaparak, genç yetenekleri desteklemek ve sürdürülebilirlik konusunda topluma daha fazla farkındalık kazandırmak istiyoruz.”

Protokol, sıfır atık ve sürdürülebilirlik projelerinin yanı sıra, çeşitli etkinlikler ve atölye çalışmalarını içeren kapsamlı bir iş birliği programını da içermektedir.

Bonna Hakkında:

1983 yılında İstanbul’da faaliyete geçen Bonna Porselen, Kar Porselen’in bir markası olarak ortaya çıktı. HoReCa sektöründe 2014 yılından bu yana faaliyet gösteren Bonna, otel, restoran ve catering sektörlerine yenilikçi çözümler sunmaktadır. Yerli ve yabancı tasarımcıların imzasını taşıyan geniş ürün koleksiyonları ile Bonna, dünya genelinde 6 kıtada 100’den fazla ülkeye ürün ihraç etmektedir. Kocaeli Çayırova ve Bilecik Pazaryeri bölgelerindeki iki tesisi ile yılda toplam 40 milyon parçayı aşkın üretim kapasitesine sahiptir. Bonna, ulusal ve uluslararası alanda birçok ödül kazanarak tasarım alanındaki başarılarını taçlandırmıştır.

Tüm Reklam, Tanıtım ve İşbirlikleri için bulten@turhapo.com

Booking Rezervasyon 1
Booking Rezervasyon 1

Index Sitemap URL List

Turhapo Logo 2
Türkiye Haber Portalı Logo 2
Türkiye News Portal Logo