Türkiye Haber Portalı Logo 2
Chi Ci Talks Ekonomist H. Çiğdem Yorgancıoğlu, Hint Asıllı İş İnsanı Vadiraj Tılgul'u Konuk Etti

Chi Ci Talks: Ekonomist H. Çiğdem Yorgancıoğlu, Hint Asıllı İş İnsanı Vadiraj Tılgul’u Konuk Etti

Geniş bir yelpazede konukları ağırlayan ve kendi özgün markası Chi Ci Talks ile tanınan ekonomist, dünya gezgini, sanatçı anchor H. Çiğdem Yorgancıoğlu, bu kez iş insanı ve tekstil mühendisi olan Hint Asıllı İngiliz-Türk vatandaşı Vadiraj Tılgul’u ağırladı.

Hint kültürü, aile yapısı, kast sistemi, tanrılar, mitoloji ve daha pek çok konu derinlemesine ele alındı.Chi Ci Talks ve İnceleme AlanlarıChi Ci Talks, geniş bir yelpazede konuklarını ağırlayarak izleyicilerine farklı bakış açıları sunmayı amaçlayan bir söyleşi serisi. Ekonomi, inovasyon, enerji, kültür, sağlık, turizm ve sanat gibi çeşitli alanlarda gerçekleştirilen bu söyleşiler, bilgi dünyasına yeni bir perspektif katmayı hedefliyor.

Chi Ci Talks Çiğdem Yorgancıoğlu, Vadiraj Tılgul Ile Hindistan Kültürü Üzerine Derinlemesine Bir Söyleşi (2)

Özel Söyleşi: Hindistan Kültürüne YolculukBu kez Chi Ci Talks’un özel konuğu, iş insanı ve tekstil mühendisi Vadiraj Tılgul oldu. H. Çiğdem Yorgancıoğlu’nun moderatörlüğünde gerçekleşen söyleşi, Hint kültürüne dair pek çok konular konuşuldu. Özel söyleşi, izleyicilere kapsamlı bir bakış açısı sunmayı amaçlıyor.

Chi Ci Talks Çiğdem Yorgancıoğlu, Vadiraj Tılgul Ile Hindistan Kültürü Üzerine Derinlemesine Bir Söyleşi (3)

Vadiraj Tılgul: İki Kültür Arasında Bir KöprüHint Asıllı İngiliz-Türk vatandaşı olan Vadiraj Tılgul, söyleşide kendi kültürüne ve deneyimlerine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Hindistan’ın zengin aile yapısı, kast sistemi, Hint tanrıları ve mitolojisi gibi konular hakkında soruları cevapladı.

Chi Ci Talks Çiğdem Yorgancıoğlu, Vadiraj Tılgul Ile Hindistan Kültürü Üzerine Derinlemesine Bir Söyleşi (4)

Tüm Reklam, Tanıtım ve İşbirlikleri için bulten@turhapo.com

Booking Rezervasyon 1
Booking Rezervasyon 1

Index Sitemap URL List

Turhapo Logo 2
Türkiye Haber Portalı Logo 2
Türkiye News Portal Logo