Türkiye Haber Portalı Logo 2
Doğu Demirkol'un Yeni Film Projesi 'yaşam Koçu' Ile Sinema Dünyasında Yeni Bir Sayfa Açıyor!

Doğu Demirkol’un Yeni Film Projesi ‘Yaşam Koçu’ ile Sinema Dünyasında Yeni Bir Sayfa Açıyor!

Ünlü komedyen Doğu Demirkol, yeni film projesi ‘Yaşam Koçu’ ile dikkat çekiyor. Hürriyet’in sevilen programı ‘Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet’in konuğu olan Demirkol, kariyeri ve filmi hakkında ilginç detaylar paylaştı.

Kariyerine dair ilk dönemde aldığı eleştirilere değinen Demirkol, “Başlarda ‘Dümdüz anlatıyorsun, hiç sesini inceltme, taklit yok. Bunun halkta karşılığı olmaz’ diyorlardı. Ama karşılığı olduğunu gördüm” şeklinde konuştu. Eleştirilere rağmen kendi tarzından vazgeçmeyen sanatçı, bu tutumuyla izleyicilerin beğenisini kazandığını ifade etti.

Ünlü yönetmen Nuri Bilge Ceylan’ın ‘Ahlat Ağacı’ film kadrosuna dahil olma sürecini anlatan Demirkol, ilginç bir detayı paylaştı: “Hiç Nuri Bilge filmi de izlememiştim. Görüşmek için çağrıldığımda birini izleyeyim dedim. ‘Uzak’ı buldum. Kafamdaki kadar sıkıcı şeyler değildi.” Film galasına davet ettiği Nuri Bilge Ceylan ve Zeki Demirkubuz’un gelmemesi üzerine ise esprili bir dille, “Birinden biri gelmez diye düşündüm, ikisi de gelmedi” dedi.

Hakan Gence’nin sorularını esprili bir dille yanıtlayan Demirkol, “Yapmaya başlayınca duramadığım şey stalk” itirafında bulunarak izleyicilere gülme garantisi verdi.

Demirkol’un röportajı, Hürriyet’in YouTube kanalında her cuma saat 14.00’te yayınlanan ‘Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet’ programında izleyicilerle buluşuyor. ‘Yaşam Koçu’ filmi ise merakla beklenen yapımlar arasında yerini almış durumda.

Doğu Demirkol'un 'yaşam Koçu' Film Projesi Ve Kariyer Hikayesi Üzerine Sohbet

Bu keyifli sohbetin tamamını ve Doğu Demirkol’un ilginç anılarını öğrenmek için, Hürriyet’in YouTube kanalını ziyaret edebilirsiniz.

Tüm Reklam, Tanıtım ve İşbirlikleri için bulten@turhapo.com

Booking Rezervasyon 1
Booking Rezervasyon 1

Index Sitemap URL List

Turhapo Logo 2
Türkiye Haber Portalı Logo 2
Türkiye News Portal Logo