Türkiye Haber Portalı Logo 2
If Wedding Fashion İzmir De Moda Rüzgarları Esti (6)

IF Wedding Fashion İzmir’de Moda Rüzgarları Esti

IF Wedding Fashion İzmir, Türkiye’nin en büyük gelinlik, damatlık ve abiye giyim fuarı olarak 17. kez kapılarını araladı. Etkinlik, İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD) iş birliğiyle gerçekleştirildi. Bu yıl 11 farklı şehirden ve yedi ülkeden 228 katılımcının yer aldığı fuar, moda dünyasının önde gelen isimlerini bir araya getiriyor.

If Wedding Fashion İzmir De Moda Rüzgarları Esti (5)

IF Wedding Fashion İzmir’in ilk gününde gerçekleşen defileler, 2024 modasına damga vuracak tasarımları sergiledi. Özge Ulusoy, Demet Şener, Ece Gürsel gibi ünlü modeller, fuarın podyumlarında şıklıklarıyla göz kamaştırdı. Gelinlik Tasarım Yarışması’nda ise genç tasarımcılar “Akış” temasıyla yarıştı ve kazananlar belirlendi.

If Wedding Fashion İzmir De Moda Rüzgarları Esti (4)

Gala Defilesi’nde, Rojbey firmasının tasarımlarıyla 90’lı yılların efsane mankenleri bir kez daha podyuma çıktı. Siyah renkli tasarımların ön planda olduğu defilede, Deniz Pulaş, Begüm Özbek, Zeliha Çal, İpek Tenolcay gibi isimler izleyicilerden büyük alkış aldı.

If Wedding Fashion İzmir De Moda Rüzgarları Esti (3)

IF Wedding Fashion İzmir, sektörün önemli firmalarını bir araya getirirken, aynı zamanda Ege Giyim Sanayicileri Derneği ile düzenlenen Gelinlik Tasarım Yarışması gibi etkinliklerle genç tasarımcılara destek oluyor. İZFAŞ Genel Müdürü Canan Karaosmanoğlu Alıcı, fuarın her geçen yıl daha da büyüdüğünü ve sektöre önemli katkılar sunduğunu belirterek, fuara katılan firmalara teşekkür etti.

If Wedding Fashion İzmir De Moda Rüzgarları Esti (2)

IF Wedding Fashion İzmir, 23 Kasım’a kadar devam edecek. Etkinlik kapsamında, Miss Lioness, World of The Fashion, In Couture, Wedding Style gibi birbirinden özel defileler ve performans gösterileri moda tutkunlarıyla buluşmaya devam edecek.

If Wedding Fashion İzmir De Moda Rüzgarları Esti (1)

Tüm Reklam, Tanıtım ve İşbirlikleri için bulten@turhapo.com

Booking Rezervasyon 1
Booking Rezervasyon 1

Index Sitemap URL List

Turhapo Logo 2
Türkiye Haber Portalı Logo 2
Türkiye News Portal Logo