Türkiye Haber Portalı Logo 2
İstanbul Marketing Summit, Yaratıcı Düşünce Ve İnovasyonun Merkezi Olmaya Hazırlanıyor (1)

İstanbul Marketing Summit, Yaratıcı Düşünce ve İnovasyonun Merkezi Olmaya Hazırlanıyor

İstanbul Marketing Summit, pazarlama dünyasının en önemli etkinliklerinden biri olarak 11-12-13 Aralık tarihlerinde Zorlu PSM’de gerçekleşecek. Bu yılki teması “Better Tomorrow” olan zirve, iş dünyasının ve yaratıcı endüstrilerin öncülerini buluşturarak sürdürülebilirlik, teknoloji ve yaratıcılık etrafında “daha iyi bir yarını” keşfetmeye çağırıyor.

Zirvenin Öne Çıkan Başlıkları

– **Döngüsel Ekonomide Yeni İş Modelleri:** Türkiye’nin etki gücü yüksek markalarından Balparmak, arıların geleceğini korumak adına hayata geçirdikleri projeleri “Bir Marka Arıları Neden Kurtarır” başlığıyla anlatacak. Ayrıca, tasarımda sürdürülebilirliği vurgulayan Ba’ndo Kurucu Ortağı Emrah Doğru ve EasyCep CMO’su Samet Ensar Sarı, döngüsel ekonomiyi benimseyen iş modellerini katılımcılarla paylaşacak.

– **Yapay Zeka ve Siber Güvenlik:** McKinsey & Company Dijital Lideri Sertan Eratay, yapay zekanın iş süreçlerine etkisini tartışacak. Ayrıca, Türkiye ve çevre pazarlarda teknoloji firmalarına danışmanlık veren BBA Consulting Kurucusu Burcu Ağma, yapay zekanın pazarlamayı dönüştürme sürecini anlatacak.

– **E-Ticarette Tüketici Odaklı İşbirliği:** Yıldız Holding’in e-ticaret şirketi eStar Global’in Pazarlama Direktörü Ahmet Necmi Dinç, e-ticaret ekosistemindeki dinamikleri ve tüketici odaklı işbirliği stratejilerini paylaşacak.

– **Finansal Teknoloji Girişimleri:** Param Kurucusu Emin Can Yılmaz, finansal teknolojilerin girişimler üzerindeki etkilerini kendi hikayesi üzerinden aktaracak.

– **Sesin Dijital Evrimi:** Karnaval Media Group CEO’su Burak Can, radyodan podcast’a sesli iletişimin dijitale evrimini, sektördeki deneyimleri ve örneklerle paylaşacak.

– **İçerik Üreticileri ve Influencer’larla Gece:** İstanbul Marketing Summit Influencer Night, toplam 10 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan influencer’ların katılımıyla gerçekleşecek. İçgörü ve network paylaşımı için ideal bir ortam sunacak.

İstanbul Marketing Summit, Yaratıcı Düşünce Ve İnovasyonun Merkezi Olmaya Hazırlanıyor (2)

Katılım İçin Bilgiler

İstanbul Marketing Summit, pazarlama dünyasının önde gelen isimlerini ve yaratıcı düşünce liderlerini bir araya getirecek bu önemli etkinliğe tüm ilgilileri davet ediyor. Detaylı bilgi ve bilet temini için [İstanbul Marketing Summit resmi web sitesini](https://istanbulmarketingsummit.com/) ziyaret edebilirsiniz. Sizi, pazarlama, teknoloji ve yaratıcılık dünyasının kalbindeki bu heyecan verici buluşmaya bekliyoruz.

Tüm Reklam, Tanıtım ve İşbirlikleri için bulten@turhapo.com

Booking Rezervasyon 1
Booking Rezervasyon 1

Index Sitemap URL List

Turhapo Logo 2
Türkiye Haber Portalı Logo 2
Türkiye News Portal Logo