Türkiye Haber Portalı Logo 2
Meltem Özperçel'den Duygusal Paylaşım Wspark'23 Onur Listesinde Yer Almaktan Gurur Duyuyorum

Meltem Özperçel’den Duygusal Paylaşım: “WSpark’23 Onur Listesinde Yer Almaktan Gurur Duyuyorum”

PSM Dergisi tarafından düzenlenen “WSpark’23 Fark Yaratan Kıvılcım” özel araştırması, finans ve teknoloji sektörlerinde çalışan 40 yaş altı başarılı kadın yöneticileri belirledi. KAGİDER Dijital Mecralar Yöneticisi, Kadın Girişimci, Pisi Shoe Kurucusu ve Tasarımcısı Meltem Özperçel, bu prestijli listede yer alarak sektördeki başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Araştırma, kadınların finans ve teknoloji sektörlerindeki konumlarını güçlendirerek sektördeki kadın istihdamına dikkat çekmeyi, çeşitlilik ve kapsayıcılık bilincini yaygınlaştırmayı amaçlıyor. “WSpark’23 Fark Yaratan Kıvılcım” araştırmasında yer alan başarılı kadın yöneticiler, genç nesillere ilham olmayı hedefliyor.

Kagİder Dijital Mecralar Yöneticisi Meltem Özperçel, Wspark'23 Onur Listesinde (2)

Meltem Özperçel, onur listesine seçilmesinin ardından duygularını şu şekilde paylaştı: “Cumhuriyetimizin 100. Yılını doldurduğu günlerde; PSM dergisi tarafından 2’nci kez kadın çalışanların başarılarını öne çıkararak kattığı değeri görünür kılmak, kadınların sektörde yarattığı katma değeri vurgulamak ve genç nesillere rol model olmalarını sağlamak amacıyla düzenlenen, finans ve teknoloji sektörlerinde çalışan, başarıları ile işinde fark yaratan 40 yaş altı kadın yöneticilerin listelendiği ‘WSpark’23 Fark Yaratan Kıvılcım’ araştırması onur listesinde yer almaktan gurur duyuyorum.”

Araştırma, Multinet Up’un ana sponsorluğunda gerçekleşirken, Aktif Bank, BAU, Garanti BBVA Ödeme Sistemleri, PayFix ve Pluxee Türkiye de “Destekçi Kuruluş” olarak yer aldı. Bu önemli projenin amacı, kadınların sektördeki başarılarını vurgulayarak genç nesillere ilham olmak ve kadın istihdamına dikkat çekmek.

Meltem Özperçel, KAGİDER Dijital Mecralar Yöneticisi olarak görev yapıyor. Aynı zamanda Pisi Shoe markasının kurucusu ve tasarımcısı olan Özperçel, girişimcilik alanında da başarılarıyla tanınıyor. Üniversite eğitimini Girişimcilik ve Proje Yönetimi alanında tamamlayan Özperçel, KAGİDER’in “Geleceğin Kadın Liderleri” projesine seçilen 50 genç kadından biri oldu. KAGİDER’de Eğitim Koordinatörü ve Projeler Yöneticisi olarak görev aldıktan sonra, Kasım 2020 itibarıyla Dijital Mecralar Yöneticisi olarak atanmıştır.

Kagİder Dijital Mecralar Yöneticisi Meltem Özperçel, Wspark'23 Onur Listesinde (3)

Meltem Özperçel aynı zamanda sosyal medya ajanslarından biri olan KAGİDER’in sosyal medya hesaplarının kurulması, yönetilmesi ve raporlanmasında da sorumluluk almıştır. Profesyonel deneyimlerinin yanı sıra, girişimcilik alanındaki başarılarıyla da dikkat çeken Özperçel, Pisi Shoe markasıyla 2014 yılında pazara giriş yapmış ve şu anda yeni tasarımlar üzerinde çalışmaktadır.

Meltem Özperçel’in başarıları, genç kadınlara ilham olmayı sürdürüyor ve finans ve teknoloji sektörlerinde kadın istihdamına dikkat çekmeye devam ediyor. Onun gibi güçlü ve başarılı kadın liderler, gelecek nesillere cesaret vererek sektördeki çeşitliliği artırıyor.

Tüm Reklam, Tanıtım ve İşbirlikleri için bulten@turhapo.com

Booking Rezervasyon 1
Booking Rezervasyon 1

Index Sitemap URL List

Turhapo Logo 2
Türkiye Haber Portalı Logo 2
Türkiye News Portal Logo