Türkiye Haber Portalı Logo 2
Renault'un Başarısı 2023'te İnovatif Lansmanlarla 6 Prestijli Ödül

Renault’un Başarısı: 2023’te İnovatif Lansmanlarla 6 Prestijli Ödül

Renault, sektörde gerçekleştirdiği özgün ve etkileyici lansmanlarla birbirinden önemli ödüller kazanmaya devam ediyor. Otomotiv Distribütörleri ve Mobilite Derneği (ODMD) 2023 Satış ve İletişim Ödülleri’nde “Yılın Basın Lansmanı” ödülünün ardından, İstanbul Marketing Awards, ACE of M.I.C.E. Awards ve Prida İletişim Ödülleri’nden aldığı ödüllerle, toplamda kazandığı ödül sayısını 6’ya çıkardı.

En İyi Influencer Kampanyası: Yeni Renault Austral E-Tech Full Hybrid Bodrum Lansmanı

Renault, turizm ve etkinlik sektörünün prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilen Masters of Events by ACE of M.I.C.E. Awards töreninde Yeni Renault Austral E-Tech Full Hybrid Bodrum Lansmanı ile “En İyi Influencer Kampanyası” ödülünü kazandı. Bodrum’da gerçekleştirilen etkinlikte, 22 davetli influencer ile buluşan marka, Güney Ege’nin benzersiz güzelliklerini vurgulayarak “Her Anı Fark Et” konseptiyle katılımcılara unutulmaz bir deneyim yaşattı.

Renault, 2023'te Aldığı Prestijli Ödüllerle Başarılarını Taçlandırdı (2)

Prida İletişim Ödülleri’nde Renault’a Üç Ödül

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği (İDA) tarafından düzenlenen PRİDA İletişim Ödülleri’nde, Yeni Renault Austral Lansmanı “Lansman/Relansman/Konumlandırma” kategorisinde büyük ödül olan “Prida Ödülü”ne layık görüldü. Etkinlik için oluşturulan manifesto ve hashtag ile sınırları zorlayan bu lansman, markanın başarısını bir kez daha tescilledi.

Renault, 2023'te Aldığı Prestijli Ödüllerle Başarılarını Taçlandırdı (1)

Sınırları Zorlayan Megane E-Tech %100 Elektrikli Lansmanı

Renault, Megane E-Tech %100 Elektrikli modelinin lansmanını Prida İletişim Ödülleri’nde “Yaratıcı İçerik Üretimi” kategorisinde büyük ödülle taçlandırdı. Aynı etkinlikte “Yaratıcı Basın Buluşması” kategorisinde de ikincilik sertifikası kazanan Megane E-Tech %100 Elektrikli Lansmanı, Van’da gerçekleşen nefes kesici bir rotada tarihi ve coğrafi önem taşıyan bir etkinlikle hayata geçirildi. Van Müzesi’nden başlayan yolculuk, 1.400 metrelik Karabet Kar Tüneli’nde, “Beygir Gücünden Elektrik Gücüne” temasıyla, geçmişten geleceğe unutulmaz bir zaman tüneli yaratarak büyük ilgi topladı.

Renault, bu ödüllerle birlikte yaratıcı lansman stratejileri ve etkileyici etkinlikleriyle sektördeki liderliğini bir kez daha kanıtlamış oldu.

Tüm Reklam, Tanıtım ve İşbirlikleri için bulten@turhapo.com

Booking Rezervasyon 1
Booking Rezervasyon 1

Index Sitemap URL List

Turhapo Logo 2
Türkiye Haber Portalı Logo 2
Türkiye News Portal Logo