Türkiye Haber Portalı Logo 2
Simge Sağın ın Muhteşem Performansıyla Açılan Uluslararası Tarsus Festivali (1)

Simge Sağın’ın Muhteşem Performansıyla Açılan Uluslararası Tarsus Festivali

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Uluslararası Tarsus Festivali, bu yıl ikinci kez gerçekleşiyor. Festival, bu sene ‘Şahmeran’ temasıyla katılımcılarıyla buluşuyor.

Festivalin Zengin İçeriği İle Her Yaştan Katılımcıyı Ağırlıyor

Festival, söyleşiler, konserler, sergiler, dans gösterileri, sokak etkinlikleri, gençlik deneyim alanları, kamp alanları, yamaç paraşütü, bisiklet parkurları, talk showlar, çocuk atölyeleri ve üretici kadın stantları gibi birbirinden zengin etkinlikleri bünyesinde barındırarak 7’den 70’e her kesimden katılımcıyı bir araya getiriyor.

 

Simge Sağın’ın Muhteşem Konseri İlk Günü Taçlandırdı

Festivalin ilk gününde sahne alan ünlü şarkıcı Simge Sağın, Tarsus-Mersin halkını saatler öncesinden bekleyen büyük bir kitleyle buluştu. Konserinde seslendirdiği şarkılarıyla izleyicilerini coşturan Sağın, sahnede yaklaşık 2 saat boyunca performans sergiledi.

Simge Sağın ın Muhteşem Performansıyla Açılan Uluslararası Tarsus Festivali (3)

Simge Sağın, Tarsus’a Özel Şarkıyla Geceyi Sonlandırdı

Sahne performansı boyunca hayranlarına teşekkür eden Simge Sağın, Tarsus’ta olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Konserin finalinde, ‘Aşkın Olayım’ şarkısını tüm Tarsus-Mersin halkıyla birlikte söyleyerek geceyi unutulmaz kıldı.

Simge Sağın ın Muhteşem Performansıyla Açılan Uluslararası Tarsus Festivali (4)

Festival, Renkli Atmosferiyle Tarsus’u Sallıyor

Gündüzden geceye uzanan etkinliklerle dolu festival, Tarsus’u renkli atmosferiyle sallamaya devam ediyor. Katılımcılar, birbirinden özel etkinliklerle dolu festivalde unutulmaz anlar yaşıyor.

Simge Sağın ın Muhteşem Performansıyla Açılan Uluslararası Tarsus Festivali (5)

Uluslararası Tarsus Festivali, Şahmeran teması ve dopdolu etkinlikleriyle Mersin’in tarihine damga vuruyor. Festival, birbirinden ünlü isimleri ağırlamaya devam edecek ve katılımcılara unutulmaz anlar yaşatmaya devam edecek.

Tüm Reklam, Tanıtım ve İşbirlikleri için bulten@turhapo.com

Booking Rezervasyon 1
Booking Rezervasyon 1

Index Sitemap URL List

Turhapo Logo 2
Türkiye Haber Portalı Logo 2
Türkiye News Portal Logo