Türkiye Haber Portalı Logo 2
Smile Hair Clinic, Adile Sultan Sarayı'nda İrem Derici Konseri Ile 5. Yılını Kutladı! 1

“Smile Hair Clinic,” Adile Sultan Sarayı’nda İrem Derici Konseri ile 5. Yılını Kutladı!

Dünya genelinde tanınan saç ekim sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan “Smile Hair Clinic,” kuruluşunun 5. yılını görkemli bir etkinlikle kutladı. Dr. Mehmet Erdoğan ve Dr. Gökay Bilgin’in ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlik, ünlü şarkıcı İrem Derici’nin muhteşem konseri ile Adile Sultan Sarayı’nda renklenirken, sektör profesyonelleri ve çalışanları bir araya geldi.

İrem Derici’den Unutulmaz Performans

Smile Hair Clinic’in çalışanlarına özel düzenlenen gece, İrem Derici’nin seslendirdiği şarkılar eşliğinde büyüdü. Adile Sultan Sarayı’nın muazzam atmosferinde sahne alan İrem Derici, konserin açılışında “Firdevs Yöreoğlu gibi hazırlandım, yalıya layık olmak için geldim, bu yalının Firdevs’i benim” diyerek, özel şarkılarını seslendirmeye başladı.

Smile Hair Clinic, 5. Yılını İrem Derici Konseri Ile Adile Sultan Sarayı'nda Kutladı (1)

Esprilerle Dolu İkinci Yarı

Konserin ikinci yarısında sahneye alışılmışın ötesinde bir enerji katan İrem Derici, salonu esprileriyle kahkahalara boğdu. Özellikle doktorlara hitap ederek, “Enis Arıkan ve Mustafa Ceceli’yi size getireyim de güzel bir saç ekimi yapalım. Yeni yılda bu adamlarda saçlı olmak istiyor” şeklindeki espriyle gecenin neşesine katkı sağladı.

Smile Hair Clinic, 5. Yılını İrem Derici Konseri Ile Adile Sultan Sarayı'nda Kutladı (4)

2024’e “Ateşini Yolla Bana”yla Veda

Gecenin finaline doğru yaklaşılırken, İrem Derici 2024 yılına girmeye hazırlanırken firma adına dilek tutmayı da ihmal etmedi. “Ateşini Yolla Bana” şarkısıyla tüm salonu coşturarak, firma için başarılar diledi ve kat ve kat ciroların gerçekleşmesi dileğinde bulundu.

Smile Hair Clinic, 5. Yılını İrem Derici Konseri Ile Adile Sultan Sarayı'nda Kutladı (2)

Etkinlik, Smile Hair Clinic’in sektördeki liderliğini bir kez daha gösterirken, bu özel gecede bir araya gelen isimler, sektördeki başarıların ve işbirliklerinin önemini bir kez daha vurguladılar.

Smile Hair Clinic, 5. Yılını İrem Derici Konseri Ile Adile Sultan Sarayı'nda Kutladı (5)

Daha fazla bilgi için Smile Hair Clinic’in resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz: smilehairclinic.com.

Tüm Reklam, Tanıtım ve İşbirlikleri için bulten@turhapo.com

Booking Rezervasyon 1
Booking Rezervasyon 1

Index Sitemap URL List

Turhapo Logo 2
Türkiye Haber Portalı Logo 2
Türkiye News Portal Logo