Türkiye Haber Portalı Logo 2
Soner Çakmak ın Eşsiz Dünyası Nostalji Sergisi İstanbul Da Sanatseverlerle Buluştu (1)

Soner Çakmak’ın Eşsiz Dünyası: “Nostalji” Sergisi İstanbul’da Sanatseverlerle Buluştu

Kadıköy’ün sanat merkezlerinden biri olan Evrim Sanat Galerisi, 11 Kasım 2023 Cumartesi günü, usta ressam ve heykeltıraş Soner Çakmak’ın “Nostalji” isimli kişisel sergisine ev sahipliği yaptı. Serginin açılışı, sanat dünyasından birçok önemli ismi bir araya getirirken, ziyaretçilere unutulmaz bir deneyim yaşatmayı hedefliyor.

Sergide, Soner Çakmak’ın özgün bakış açısı ve sanatsal vizyonuyla şekillenen eserleri, izleyicileri geçmişin derinliklerine götürerek zamansız bir serüvene davet ediyor. Çakmak’ın eserlerindeki nostaljik detaylar, eski oyuncaklar, bebekler ve kuklalar, sanatseverleri çocukluk anılarına dönüş yapmaya çağırıyor.

Soner Çakmak ın Eşsiz Dünyası Nostalji Sergisi İstanbul Da Sanatseverlerle Buluştu (3)

Sanatçı, sergisine dair duygularını şu sözlerle ifade etti: “Nostalji sergimdeki eserlerimle; eski ile yeniyi, tarih ile sanatı, kompozisyon yaklaşımlarındaki nostaljiyi, eski oyuncakları, bebekleri ve kuklaları, sanat izleyicisiyle buluşturmaktan dolayı çok mutluyum. İzleyiciyle birlikte zamansız büyülü bir yolculuğa çıkıyoruz.”

Soner Çakmak ın Eşsiz Dünyası Nostalji Sergisi İstanbul Da Sanatseverlerle Buluştu (2)

Evrim Sanat Galerisi’nin kurucusu Betül Ketenci, serginin sanat dünyasına kattığı değeri vurgulayarak, “Evrim Sanat Galerisi’nde “Nostalji” sergisine ev sahipliği yapmaktan dolayı onur duyuyoruz. Sanatçının eserleri, geçmiş ve gelecek arasında kusursuz bir denge oluşturarak izleyicileri etkileyici bir içsel yolculuğa çıkarıyor. Tüm sanatseverleri, bu benzersiz sergiyi görmeye davet ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Soner Çakmak ın Eşsiz Dünyası Nostalji Sergisi İstanbul Da Sanatseverlerle Buluştu (6)

“Nostalji” sergisi, 28 Kasım 2023 tarihine kadar Evrim Sanat Galerisi’nde ziyaret edilebilecek. Galeri, Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri 11:00-19:00 saatleri arasında ziyaretçilere kapılarını açacak, Pazar günleri ise 12:00-18:00 saatleri arasında sanatseverleri ağırlayacak. Salı günleri ise ziyarete kapalı olacak.

Soner Çakmak ın Eşsiz Dünyası Nostalji Sergisi İstanbul Da Sanatseverlerle Buluştu (5)

Evrim Sanat Galerisi İletişim Bilgileri:

Adres: Göztepe Mahallesi, Bağdat Caddesi Handan Palas Apartmanı No:233 Daire: 1 Kadıköy-İstanbul

Tel.: (0533) 237 59 06

Soner Çakmak ın Eşsiz Dünyası Nostalji Sergisi İstanbul Da Sanatseverlerle Buluştu (4)

 

Tüm Reklam, Tanıtım ve İşbirlikleri için bulten@turhapo.com

Booking Rezervasyon 1
Booking Rezervasyon 1

Index Sitemap URL List

Turhapo Logo 2
Türkiye Haber Portalı Logo 2
Türkiye News Portal Logo