Türkiye Haber Portalı Logo 2
Teedo, Beyaz Yakalı Profesyonellerin Kariyerlerini Zenginleştirmek İçin Yenilikçi Eğitim Çözümleri Sunuyor

Teedo, Beyaz Yakalı Profesyonellerin Kariyerlerini Zenginleştirmek İçin Yenilikçi Eğitim Çözümleri Sunuyor

Teknolojinin etkisiyle dönüşen eğitim dünyasının liderlerinden biri olan Teedo Online Eğitim Platformu, beyaz yakalı profesyonellerin kişisel gelişimine ve kariyerlerini zenginleştirmeye odaklanan 34 uzman eğitmenle 34 farklı konu başlığında gerçekleştireceği kurslarla, 2024 yılında güçlü bir eğitim ağı kurma hedefini sürdürüyor.

Eğitim anlayışını temelden değiştiren Teedo, öğrenmeyi sadece teorik bilgilerle sınırlı tutmuyor ve gerçek öğrenmenin hayatın içinde kazanılan deneyimlerle şekillenmesini savunuyor. Eğitimi bir sürekli gelişim ve deneyim zinciri olarak gören Teedo, online ortamda canlı derslerle bir araya getirdiği nitelikli eğitmenler aracılığıyla katılımcılara pratiğe dayalı gerçek dünya deneyimleri sunuyor.

Teedo Online Eğitim Platformu, 2024 Yılında Beyaz Yakalı Profesyonellere Yönelik Güçlü Bir Eğitim Ağı Oluşturuyor (2)
Teedo’nun Genel Müdürü Selçuk Aytekin

Teedo’nun Genel Müdürü Selçuk Aytekin, online eğitim platformlarının popülerliğinin arttığı günümüzde, beyaz yakalı profesyonellerin sadece teorik bilgilerle değil, aynı zamanda pratiğe dayalı deneyimlerle gelişmeye olan talebinin arttığını vurguluyor. Aytekin, Teedo’nun bu talebe yanıt olarak canlı ve online eğitimlerle katılımcıların birebir derslere dahil olabilecekleri, interaktif olarak soru sorup cevap alabilecekleri bir platformun öncüsü olduğunu ifade ediyor.

Teedo, Türkiye’nin en çok tercih edilen eğitim platformu olma hedefiyle sektördaki gelişmeleri yakından takip ediyor. Yeniliklere açık ve paylaşmaya önem veren bireyleri bir araya getirerek güçlü bir eğitim ağı oluşturuyor. Aytekin, “Vizyonumuz sürdürülebilir eğitim” diyerek, teknolojik ilerlemeler ve dijital öğrenme platformlarına olan talebin küresel online eğitim pazarını 2026 yılına kadar 400 milyar doların üzerine çıkarabileceğine inandıklarını belirtiyor.

Teedo’nun platformunda şu ana kadar finanstan pazarlamaya, liderlikten sürdürülebilirlik ve süreç yönetimine, veri analizine kadar farklı konu başlıklarında 12 eğitmenle düzenlediği 10 kursla katılımcılara hizmet sunduğunu belirten Aytekin, 2024 yılında eğitmen sayısını 34’e, kurs sayısını ise 44’e çıkarmayı hedeflediklerini dile getiriyor.

Teedo Online Eğitim Platformu, 2024 Yılında Beyaz Yakalı Profesyonellere Yönelik Güçlü Bir Eğitim Ağı Oluşturuyor (3)

Teedo’nun öne çıkan özelliklerinden biri de katılımcıların geri bildirimlerini dikkate alarak platformu sürekli olarak güncellemesi ve kişiselleştirilmiş eğitim deneyimleri sunması. Kullanıcı odaklı bir yaklaşıma sahip olan Teedo, eğitim materyallerini güncel tutarak ve yeni içerikler ekleyerek katılımcıların sürekli olarak yeni bilgi ve beceriler kazanmalarını destekliyor.

Teedo, beyaz yakalı profesyonellerin kariyerlerini zenginleştirmeye odaklanan, teknolojiyle güçlendirilmiş, yenilikçi eğitim çözümleri sunan bir online eğitim platformu olarak, bireylerin rekabetçi ve yetkin hale gelmelerine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Tüm Reklam, Tanıtım ve İşbirlikleri için bulten@turhapo.com

Booking Rezervasyon 1
Booking Rezervasyon 1

Index Sitemap URL List

Turhapo Logo 2
Türkiye Haber Portalı Logo 2
Türkiye News Portal Logo