Türkiye Haber Portalı Logo 2
Türk Fintech Şirketi Ödüyo, Global Trust Ventures'tan 145 Milyon Tl Yatırım Aldı

Türk Fintech Şirketi Ödüyo, Global Trust Ventures’tan 145 Milyon TL Yatırım Aldı

Online tahsilat, açık bankacılık alanlarında yazılım ve çözümler üreten Türk fintech şirketi Ödüyo, sektördeki başarılı performansıyla dikkat çekiyor. Global Trust Ventures’tan elde ettiği 145 Milyon TL değerleme üzerinden alınan yatırım ile birlikte, Ödüyo e-tahsilat ve online ödeme çözümleriyle geniş bir kurumsal müşteri kitlesine hitap etmeye ve dijitalleşme süreçlerine katkı sağlamaya devam edecek.

Global Trust Ventures ve Ödüyo İş Birliği

Global Trust Ventures, teknolojiden finansa, oyun sektöründen kitle fonlamaya kadar geniş bir yelpazede faaliyet gösteren başarılı şirketleri bir araya getiren bir yatırım şirketidir. Ödüyo, bu etkileyici portföyün bir parçası olarak, e-tahsilat ve online ödeme çözümleri alanında sunduğu yenilikçi yaklaşımla dikkat çekmiş ve Global Trust Ventures tarafından 145 Milyon TL değerleme üzerinden yatırım almıştır.

Ödüyo, Global Trust Ventures'tan 145 Milyon Tl Yatırım Alarak Büyümesini Sürdürüyor (3)

Ödüyo’nun Başarı Hikayesi ve Büyüme Potansiyeli

Ödüyo, 2022 yılından bu yana sektörde birçok ödüle layık görülen bir başarı hikayesine sahiptir. Bu başarılar, şirketin sektördeki konumunu güçlendirmesinin yanı sıra, Global Trust Ventures ile gerçekleştirilen yatırım sürecini de hızlandırmıştır. Ödüyo Finansal Teknolojiler Genel Müdürü Erman Yapıcı, yatırımın ardından şirketin büyüme ve gelişme hedeflerine vurgu yaparak, “2023 yılında Ödüyo olarak büyük başarılara imza attık. Global Trust Ventures’tan aldığımız 145 Milyon TL değerleme üzerinden yatırım ile büyümeye ve gelişmeye 2024’te de devam edeceğiz. Ayrıca e-tahsilat ve online ödeme çözümleri noktasında çığır açacak yenilikleri geliştirmeyi hedefliyoruz, çalışmalarımız hızla sürüyor.” açıklamalarında bulundu.

Global Trust Ventures Yatırım Direktörü Hasan Rıza Bayar’ın Değerlendirmesi

Global Trust Ventures Yatırım Direktörü Hasan Rıza Bayar, Ödüyo’nun Türkiye’nin e-tahsilat sektöründe önemli bir oyuncusu olduğuna vurgu yaparak, “Ülkemizin e-tahsilat sektöründe önemli bir oyuncusu olan Ödüyo’yu bünyemize katmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Global Trust Ventures olarak, yaratıcı fikirleri destekleyerek, ekosistemin gelişmesinde ve teknoloji dönüşüm sürecinde rol almaya devam edeceğiz. Hızlı ve etkili büyümeyi desteklemek amacıyla izlediğimiz büyüme stratejisi çerçevesinde, Ödüyo’yu portföyümüze eklemek, sektöre değer katan bir adım olacaktır.” şeklinde konuştu.

Ödüyo, Global Trust Ventures'tan 145 Milyon Tl Yatırım Alarak Büyümesini Sürdürüyor (2)

Ödüyo Hakkında Bilgi

Ödüyo, B2B tahsilat, Gateway, Fiziki Pos ve Açık bankacılık hizmetleri sunan bir firma olarak öne çıkıyor. Müşteri, bayi veya işletmelerden tahsilatları kolay ve zamanında almayı sağlayan bir ödeme alma sistemine sahiptir. Güvenli ödeme yöntemleri sunan Ödüyo, aynı zamanda işletmelerin finansal süreçlerini hızlandırarak zamandan tasarruf etmelerine olanak tanır. Şirket, e-tahsilat ve online ödeme çözümleri noktasında sektörde lider konumda yer almaktadır.

Tüm Reklam, Tanıtım ve İşbirlikleri için bulten@turhapo.com

Booking Rezervasyon 1
Booking Rezervasyon 1

Index Sitemap URL List

Turhapo Logo 2
Türkiye Haber Portalı Logo 2
Türkiye News Portal Logo