Türkiye Haber Portalı Logo 2
Yorgos Lanthimos Un Zavallılar Filmi Sinemaseverleri Büyüleyecek! (3)

Yorgos Lanthimos’un “Zavallılar” Filmi Sinemaseverleri Büyüleyecek!

Yunan yönetmen Yorgos Lanthimos’un uzun bir aranın ardından yönetmenlik koltuğuna geri döndüğü “Zavallılar” filmi, 9 Şubat’ta Türkiye’deki sinemalarda izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Altın Aslan Ödüllü Film Türkiye’de!

80. Venedik Film Festivali’nde dünya prömiyerini gerçekleştiren ve Altın Aslan ödülü kazanan “Zavallılar”, Lanthimos’un sinema dünyasındaki iddialı duruşunu bir kez daha kanıtlıyor. Eleştirmenlerden tam not alan film, yönetmenin en iyi işlerinden biri olarak öne çıkıyor.

Yorgos Lanthimos Un Zavallılar Filmi Sinemaseverleri Büyüleyecek! (1)

Emma Stone, Mark Ruffalo ve Willem Dafoe’dan Güçlü Performanslar

Başrollerini Emma Stone, Mark Ruffalo, Willem Dafoe ve Ramy Youssef’in paylaştığı film, başarılı bilim insanı Dr. Godwin Baxter’ın ölümünden sonra yaşanan olağanüstü dönüşümü konu alıyor. Modern bir Frankenstein hikayesi olarak tanımlanan “Zavallılar”, izleyicilere sürükleyici ve düşündürücü bir deneyim vadediyor.

Yorgos Lanthimos Un Zavallılar Filmi Sinemaseverleri Büyüleyecek! (2)

Fragman ve Görsellerle Tanışın!

Filmekimi’nin Türkiye prömiyerini geride bırakan “Zavallılar” için altyazılı fragman yayınlandı. Bu özel içerikler, izleyicilere filmle ilgili heyecan verici bir ilk bakış sunuyor.

Yorgos Lanthimos Un Zavallılar Filmi Sinemaseverleri Büyüleyecek! (4)

Disney Studios: Sinemanın Kalitesi ve Zengin Mirası

Bu etkileyici yapım, The Walt Disney Studios’un 100 yılı aşkın süredir devam eden sinema mirasının bir parçası olarak izleyiciyle buluşuyor. Disney, The Walt Disney Animation Studios, Pixar Animation Studios, Lucasfilm, Marvel Studios, 20th Century Studios ve Searchlight Pictures imzalı kaliteli filmleriyle sinemaseverlere unutulmaz anlar yaşatmaya devam ediyor.

Yorgos Lanthimos Un Zavallılar Filmi Sinemaseverleri Büyüleyecek! (5)

Tüm Reklam, Tanıtım ve İşbirlikleri için bulten@turhapo.com

Booking Rezervasyon 1
Booking Rezervasyon 1

Index Sitemap URL List

Turhapo Logo 2
Türkiye Haber Portalı Logo 2
Türkiye News Portal Logo