Türkiye Haber Portalı Logo 2
Aslıhan Çiftgül ün Miracle Sergisi Tokyo Da Büyük İlgi Gördü (2)

Aslıhan Çiftgül’ün “Miracle” Sergisi Tokyo’da Büyük İlgi Gördü

Sanat dünyasının öne çıkan isimlerinden Aslıhan Çiftgül’ün “Miracle” (Mucize) isimli ilk kişisel sergisi, 13 Kasım 2023 tarihinde Tokyo’da gerçekleşen muazzam bir açılışla sanatseverlerle buluştu. Design Festa Galeri ev sahipliğinde, Pinelo Art Gallery organizasyonuyla düzenlenen sergi, Çiftgül’ün uzun yıllara yayılan sanat kariyerindeki birikimini yansıtan 20 eseriyle sanat tutkunlarını etkisi altına aldı.

Çiftgül, serginin açılışında yaptığı konuşmada, “25 yılı aşkın bir süredir resim yapıyorum. Uzun bir bekleyişin ardından, 20 özel eserimle ilk kişisel sergimi açmanın gururunu yaşıyorum. Design Festa Galeri’nin ev sahipliğinde, bu önemli adımı atmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Pinelo Art Gallery’nin kurucusu ve yöneticisi Cem Üstüner’e bu projede sağladığı destek için özel teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

Aslıhan Çiftgül ün Miracle Sergisi Tokyo Da Büyük İlgi Gördü (1)

Sergiye büyük destek veren Tokyo Büyükelçisi Korkut Güngen’in sergiyi ziyaret etmesi, etkinliği daha da özel kıldı. Büyükelçi, Osmanlı kültürünü yansıtan eserlere duyduğu ilgiyi dile getirerek, sanatın kültürler arası köprüler kurma gücüne vurgu yaptı.

Aslıhan Çiftgül ün Miracle Sergisi Tokyo Da Büyük İlgi Gördü (3)

Aslıhan Çiftgül, sergisindeki başarılarına ek olarak, geçtiğimiz yıl Paris’teki ART Shopping-PARİS fuarı ve Paris Grand Palais Ephémère Art Capital Exposition 2023’te sergilediği eserleriyle uluslararası alanda da dikkat çekmişti. “Mucize/Miracle” tablosuyla aldığı olumlu tepkiler, sanatseverlerin sergiyi büyük bir heyecanla beklemelerine sebep oldu.

Aslıhan Çiftgül ün Miracle Sergisi Tokyo Da Büyük İlgi Gördü (4)

Çiftgül’ün “Miracle” sergisi, Tokyo’daki sanatseverler tarafından büyük bir ilgiyle karşılanarak, sanat dünyasındaki etkileyici varlığını bir kez daha kanıtlamış oldu.

Aslıhan Çiftgül ün Miracle Sergisi Tokyo Da Büyük İlgi Gördü (5)

Tüm Reklam, Tanıtım ve İşbirlikleri için bulten@turhapo.com

Booking Rezervasyon 1
Booking Rezervasyon 1

Index Sitemap URL List

Turhapo Logo 2
Türkiye Haber Portalı Logo 2
Türkiye News Portal Logo