Türkiye Haber Portalı Logo 2
Doğru Kişiyi Nasıl Seçeceğiz Yelda Başaran Eylül Aşkın

Doğru Kişiyi Nasıl Seçeceğiz? Yelda Başaran Eylül Aşkın

Sanatçıların gözde psikolojik danışmanı olarak bilinen Yelda Başaran, Eylül Aşkın ile sanatçı psikolojisi üzerine konuştu. Sanat ile uğraşan insanların daha hassas ve kırılgan olduğunu ifade eden başaran, sanatçı egosunun uzun süreli depresyon sonucu intihar düşüncesine yol açabildiğini ifade etti.

“Erkek aşağılık kompleksi sebebiyle aldatır.”

Son zamanlarda danışanlarının kendisine “Erkek neden aldatır?” sorusunu sıklıkla yönelttiğini ifade eden Yelda Başaran, özellikle güzel eşlere sahip erkeklerin aşağılık kompleksi sebebiyle aldattığını ve genelde eşin aldatıldığı kadının hem fizik hem de statü olarak eşten daha aşağı pozisyonda olan bir kadın olarak özellikle tercih edildiğini söyledi.

Yelda Başaran “İntihardan Döndürdüğüm Sanatçılar Oldu.” Eylül Aşkın Söyleşisi (3)

Doğru Kişiyi Nasıl Seçeceğiz?

Biriyle tanışma aşamasındayken erkeklerin kadının annesini, kadınların ise erkeğin babasını detaylı bir şekilde gözlemlemesi gerektiğini söyleyen ünlü psikolog ve yazar Yelda Başaran, rol modelin kişinin karakter gelişimindeki önemi üzerinde durdu.

Yelda Başaran “İntihardan Döndürdüğüm Sanatçılar Oldu.” Eylül Aşkın Söyleşisi (2)

“İşinizden keyif almıyorsanız kesinlikle o işi yapmayın.”

Ünlü yazar ve psikolog Yelda Başaran, insanın hangi yaşta olursa olsun bir amacı olması gerektiğini, eğitimin ve değişimin hayat boyu mümkün olduğunu vurguladı.

Yelda Başaran “İntihardan Döndürdüğüm Sanatçılar Oldu.” Eylül Aşkın Söyleşisi (4)

Kitabı Arapçaya Çevriliyor! Yeni Hedef Avrupa!

“Oturduğunuz yerde zayıflamak ister misiniz?” isimli kitabı oldukça ilgi gören Yelda Başaran, kitabının yavaş yavaş sınırları aşmaya başladığını, şu anda Arapçaya çevrilmekte olduğunu, yakın zamanda da Avrupa sınırlarını aşmayı hedeflediklerini bildirdi.

Tüm Reklam, Tanıtım ve İşbirlikleri için bulten@turhapo.com

Booking Rezervasyon 1
Booking Rezervasyon 1

Index Sitemap URL List

Turhapo Logo 2
Türkiye Haber Portalı Logo 2
Türkiye News Portal Logo